שרותים וביטוחים

ביטוחי פרט:
ביטוח בריאות וסיעוד
תאונות ונכויות
חיים ואובדן כושר עבודה
ביטוח משכנתא
 ביטוח רכב ודירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח תיירים ועובדים זרים                
ביטוח וניהול סיכונים למשפחה ולפרט
למשפחה ישראלית ממוצעת יש מגוון ביטוחים במגוון מקומות  לדוגמא : ביטוחים קולקטיביים דרך עבודה, ביטוחי בריאות פרטי שנרכשו דרך סוכן ביטוח אחד, וביטוחי חיים דרך סוכן ביטוח שני. ביטוח משכנתא, ביטוחים משלימים של קופות חולים, ביטוח תאונות אישיות  דרך מוקד טלפוני, וכמובן יש גם ביטוח סיעודי, ביטוח דירה ,ביטוח רכב ועוד ... יוצא שמשפחה ישראלית ממוצאת משלמת בין  7%- ל15% מההכנסות שלהם על הביטוחים הפרטיים.
לרבים מהמשפחות שאני פוגש  יש "בלאגן" אמיתי בתיק הביטוחי היות וכל הביטוחים נרכשים מכל מיני מקורות ללא התאמה וללא גורם אחד שדואג להם, המרכז עבורם את כל הביטוחים הדרושים במקום אחד שיתאים לצרכים שלהם וליכולת הכלכלית של המשפחה.
ביטוח זה עניין מסובך ולמשפחה אין כלים להבין את כל האותיות הקטנות לכן רבים חוששים שברגע האמת חברת ביטוח תתחמק מהם ולא תשלם. כדי שזה לא יקרה, חשוב לרכז את כל הביטוחים במקום אחד אצל מומחה שאתם באמת סומכים אליו המספק לכם שקט נפשי.
משרדנו נותן פתרון בצורה פשוטה ומקיפה ומרכז עבור המשפחה הכל במקום אחד במחירים אטרקטיביים ובהרחבות ספציפיות ללקוח, בהתאמה אישית ועם יחס אישי לאורך כל הדרך. כמו כן משרדנו נלחם עבור לקוחותינו, כדי שיקבלו כל מה שמגיע להם לפי הפוליסה, וכדי שימשיכו להיות לקוחות מרוצים שלנו לשנים רבות.  
 
ביטוח וניהול סיכונים לעסק

היכולת של כל עסק מקטן עד גדול לספוג נזקים כבדים, נמוכה יחסית. במיוחד במקרים כמו נזק למבנה, לסחורה לציוד ומכונות או לעובדים, צד ג, סייבר ועוד. אם לא יהיה לבעל העסק הביטוח המתאים עם כיסויים נכונים, התוצאה יכולה להיות הרסנית לעסק ותכניס אותו לחובות כבדים. כדי שזה לא יקרה יש צורך לבטח את העסק בביטוח מותאם אישית. כמו כן מכיוון שהפוליסה לביטוח עסק אינה אחידה, יש צורך לעשות ביטוח עם מומחה בתחום.
כבעל עסק אתה צריך סוכנות ביטוח מקצועית אחת שתרכז עבורך את כל הביטוחים החשובים, שתעדכן אותך בכל הדברים החשובים לעסק ותעמוד מאחוריך כאשר תצטרך.
העסק שלך צריך פוליסת ביטוח רחבה ועדכנית.
אנחנו מאמינים כי בעל עסק צריך לקבל את הטוב ביותר בצורה מקצועית ובמחיר הוגן בשביל שהעסק יהיה מוגן ויוכל לתפקד בהצלחה.
פוליסות ביטוח אטרקטיביות בהתאמה מושלמת לעסק שלך תספק לבעל עסק שקט נפשי ובטחון כלכלי.
לפגישה ללא התחייבות או עם יש לכם שאלה תתקשרו ל054-4733820  
 
 
 
ביטוח ימי/אווירי ביטוח משלוחים בינלאומי בים, אוויר ויבשה
3  סיבות למה כדאי לך לבטח את הסחורה שלך אצלנו
 
1. כי באותו מחיר אתה מקבל הרבה יותר – עבודה עם המומחים לרוב לא מעלה  את עלויות הביטוח אלא רק משפרת את הכיסויים ולעיתים אף מוזילה. כלומר אתה מקבל הרבה יותר באותו מחיר.
2.  כי פוליסת ביטוח ימי היא פוליסה הכי מסובכת בשוק הביטוח, לכן חייבים לעבוד עם מומחה – כמו שלא תבקש ממוסכניק שיבטח את הרכב שלך, כך גם בביטוח ימי שהוא ביטוח מיוחד במינו . אל תסתמך על ביטוח של חברה לוגיסטית או על סוכן ביטוח שזה לא עיקר ההתמחות שלו.  לכן חשוב לעבוד עם מומחים שיש להם נסיון רב בביטוח משלוחים בינלאומי ובעלי ניסיון רב בניהול תביעות מול חברות ביטוח בארץ ובחו"ל.  
3. כי חשוב לך לקבל פיצוי כספי בעת האירוע נזק לסחורה שלך ! - אנחנו דואגים להאיר מתוך הפוליסה הכתובה את הנקודות ה"חשוכות " ויש לא מעט כאלו. פוליסות "ביטוח ימי/אווירי" הן פוליסות סבוכות הכתובות באנגלית, קל מאוד לפספס קטעים מסויימים שבהם אין כיסוי לסחורה .לכן חשוב שלפוליסה יהיו מצורפים: נספחים ספציפיים המתואמים למוצרים שאותם מיבאים/מייצאים, הרחבות נכונות ועם ביטול חריגים מסוימים ועם הגדרות רכות ונכונות,  כך שתהיו מקסימום מכוסים ותקבלו החזר כספי מהיר במידה וקורה נזק לסחורה בכל שלב העברה, מהספק עד אליכם ולהפך דרך ים/אאויר ויבשה, בהתאם לפוליסה.
אנחנו  מכירים את המערכת הביטוחית מבפנים –אנו מכירים את דרך המחשבה והפעולה של חברות הביטוח,  אנו יודעים כיצד לטפל בכיסוי חריג ו/או באירוע מיוחד ו/או בתגובת של חברות הביטוח . אנחנו יודעים מהו תהליך הטיפול בתביעה לא רק בעיני המבוטח והשמאי אלא גם בעיני חברת הביטוח ולכן יודעים איך לבנות את ההרחבות לפוליסה נכון ואיך להתנהל ולפעול במקרה של תביעה בצורה כזו שהכסף יגיעה ללקוח מהר. 
 

לפגישת ייעוץ השאירו פרטים או חייגו: 054-4733820